• Suvenīru vairumtirdzniecība no Eiropas ražotāja

  SUVENĪRI PAR PIEŅEMAMU CENU, AUGSTAS KVALITĀTES UN ORIĢINĀLI SUVENĪRI NO SUVENIX


  nelieli pasūtījumu apjomi, izstrāde "līdz atslēgai", Eiropas kvalitāte
Mūsu produkti

Laipni lūgti Suvenix, jūsu uzticamajā suvenīru vairumtirdzniecības partnerī Eiropā. Suvenīri ir lielisks veids, kā saglabāt atmiņas par kādu īpašu brīdi vai notikumu, un tie nekad nezaudē savu popularitāti. Kā suvenīru ražotājs un vairumtirdzniecības piegādātājs mēs piedāvājam plašu suvenīru izstrādājumu klāstu par pieņemamām cenām tūristiem.

Mūsu misija ir popularizēt kultūras vērtības un konkrētus reģionus, un mūs atšķir mūsu radošo dizaineru komanda un inovatīvā pieeja neaizmirstamu suvenīru radīšanā. Dažus no mūsu izstrādājumiem mēs dekorējam ar rokām, piešķirot tiem unikālu un autentisku izskatu, ko novērtēs jūsu klienti.

Suvenix mēs apkalpojam gan lielus, gan mazus klientus un lepojamies ar spēju piedāvāt individuālu apkalpošanu katram no mūsu klientiem. Pie mums varat pasūtīt tikai 100 mūsu klasiskā suvenīru sortimenta, piemēram, ledusskapja magnētiņus, krūzītes, šņabja glāzes, alus glāzes, zvaniņus, sienas plāksnes, t-kreklus, maisiņus, pelnu traukus un daudz ko citu, vienību. Mēs nodrošinām, ka katram no šiem produktiem ir pievilcīgs izskats, kas patiks jūsu klientiem.

Kā Eiropas suvenīru ražotājs mēs piedāvājam oriģinālus un augstas kvalitātes produktus par pieņemamu cenu. Jūs varat izvēlēties no mūsu plašā suvenīru klāsta vai ļaut mums izgatavot jums pielāgotus produktus. Mūsu augstas kvalitātes un godīgas cenas kombinācija palīdzēs pozicionēt jūsu uzņēmumu tirgū. Ar mums kā uzticamu partneri jūs varat piedāvāt saviem klientiem neaizmirstamu iepirkšanās pieredzi.

Rezumējot, izvēlieties Suvenix par savu suvenīru piegādātāju vairumtirdzniecībā un ļaujiet mums palīdzēt jums popularizēt kultūras vērtības, vienlaikus piedāvājot saviem klientiem unikālus un autentiskus suvenīrus. Sazinieties ar mums tagad, lai pieprasītu mūsu katalogu vai pasūtītu ekskluzīvu dizainu.

Suvenix tirgu pārklājums
our geography
 • 0
  15
  Pieredzes gadi
 • 0
  17
  Valstis
 • 0
  63
  Pilsētas
 • 0
  1537
  Veikali
 • 0
  16130
  Suvenīri

KRS numurs: 0000471279

REGON [Uzņēmumu reģistra numurs]: 146799435

PVN EU [Nodokļu identifikācijas numurs]: PL5213652924

Pilnībā apmaksātais pamatkapitāls: 60000,00 PLN

Suvenix Sp. z o.o., F. Klimczaka 17/80, 02-797 Warsaw, Poland
Kontakti

KRS numurs: 0000471279

REGON [Uzņēmumu reģistra numurs]: 146799435

PVN EU [Nodokļu identifikācijas numurs]: PL5213652924

Pilnībā apmaksātais pamatkapitāls: 60000,00 PLN